فروش باتری ماشین به صورت عمده

امداد باتری اردبیل به عنوان نماینده رسمی باطری های ایرانی و کره ای، مرکز توزيع و فروش عمده باتري اتومبيل از جمله باتري صبا، سپاهان، آذر، برنا و … و نيز فروش باتري به صورت جزیی و خرده به مشتريان می باشد.

اين مرکز آماده همکاري و عقد قرارداد با کليه شرکت ها، سازمان ها، نهاد و ارگانهاي دولتي و شرکت های بخش خصوصی در زمينه فروش و تامين باطری به صورت عمده و خرده با قيمت مناسب مي باشد.

کليه باتري های عرضه شده در اين مرکز، داراي گارانتي معتبر مي باشند. جهت سفارش باتري به صورت عمده يا جزئی، با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نماييد.

فروش عمده باتری خودرو در اردبیل

پیش از آن که برای خرید باتری ماشین چه به صورت تکی و چه به صورت عمده اقدام کنید، در نظر داشتن یک سری فاکتورها الزامی است. در حال حاضر برندهای تولید کننده باتری به صورت گسترده در حال فعالیت هستند، اما باید بدانید که بین آن­ها وجه تمایزهای زیادی وجود دارد. برای آن که خرید باکیفیتی داشته باشید، لازم است فاکتورهایی همچون معتبر بودن برند، تولید باتری­ها بر اساس استانداردها و علم روز و … را مد نظر قرار دهید.

علاوه بر این مورد فروشگاه فروش عمده باتری ماشینی را در این میان انتخاب کنید که با نمایندگی­های برندهای معروفی کار کند و نسبت به دیگر فروشگاه­های عرضه‌کننده، قیمت مناسب و تحویل به موقع را نیز در صدر مهم­ترین خدمات خود قرار داده باشد.